BitFaktura: tiskové zprávy

BitFaktura je jedním z předních poskytovatelů programů pro online fakturaci. Funkčnost programu byla pečlivě promyšlená a dává podnikům mnoho možností. Poskytuje jednoduché rozhraní pro fakturaci jak i plně funkční skladové hospodářství. Program zaručuje bezpečnost ukládání dat a je v souladu s nejnovějšími standardy faktur.  

Čím se liší BitFaktura od jiných fakturačních programů? Na prvním místě je to rozhodně atraktivní cena a jednoduchost práce se systémem. Velkou výhodou je také mnohojazyčnost (30 fakturačních jazyků, 6 jazykových rozhraní) a možnost fungování ve všech světových měnách včetně Bitcoinu. 

BitFakturu můžete velmi snadno přizpůsobit zahraničním standardům. Naši vývojáři, které motivuje mezi jinými stále rostoucí počet uživatelů, připravili: VosFactures.fr - francouzská verze, používaná ve Francii, Švýcarsku, Belgii, Monaku, InvoiceOcean.com - mezinárodní verze pro anglicky mluvící klienty, Fakturownia.pl pro naše polské zákazníky , BitFactura.com pro španělský trh, InvoiceOcean.de pro klienty, kteří mluví německy. Aplikaci v současné době využívá více než 500 000 zákazníků po celém světě.     


Rádi Vám poskytneme více informací a odpovíme na Vaše zprávy zaslané na adresu info@bitfaktura.cz