TurboFaktura: bleskurychle vystavená faktura

author Daniel Beranek, 2020-08-24

TurboFaktura je faktura, kterou generujete jen na základě emailu odběratele. Bleskurychle vystavenou fakturu klient nejen doplní, ale může také zaplatit a okamžitě importovat do vlastní fakturace či účetnictví. Jak tuto funkcionalitu využít?

Czytaj całość

Faktura dnes: čím ji vybavit a jak prodat?

author Daniel Beranek, 2020-08-05
Faktura dnes: vzhled a funkční prvky

Faktura dneska má specifickou podobu. Optimálně není jen na papíře, není v DOC a nespolkla by úložný prostor stařičké 386. Je přehledná, jasně komunikuje své poselství a pomáhá příjemci se zpracováním. A máte-li takový komunikační skvost, bylo by ho škoda zákazníkům i patřičně neprodat.

Czytaj całość

Cloudová fakturace vs. desktop: zabezpečení dat

author Daniel Beranek, 2020-07-08

Problémem veškeré IT práce je ochrana dat – a to na mnoha úrovních. Potenciálními riziky jsou nejen kyberzločinci a havárie, ale také nekalá konkurence a vlastní zaměstnanci. Data je třeba chránit, zálohovat a být schopen účinně obnovit kdykoliv, kdy dojde ke krizové situaci. Jak si přitom stojí na cloudu založená online fakturace a jak desktopové aplikace?

Czytaj całość

Shrnutí novinek za květen 2020

author Barbara, 2020-06-12

Po měsíci jsme tady zase - s novinkami, které se nám podařilo v průběhu května do BitFaktury zaimplementovat. Snad Vám nové funkce udělají radost a zase o něco zjednoduší Vaši každodenní práci.

Czytaj całość

Kouzlo skladové evidence

author Daniel Beranek, 2020-06-10
Skladová evidence chrání podnik před chaosem skladů

Skladová evidence možná nezní jako nejlepší zábava na páteční večer, ale každopádně to je spolehlivý parťák na každý pracovní den. Zajistí řízení skladových zásob, obstará evidenci zboží a jeho pohybů, poskytne data pro fakturaci, management i prodej. A to vše okamžitě a online – pokud má podobu robustního řešení.

Czytaj całość

Shrnutí novinek za duben 2020

author Barbara, 2020-05-17

Několik dnů v dubnu již máme za sebou, proto bychom Vám rádi shrnuli novinky, které jsme do systému zavedli v minulém měsíci.

Czytaj całość

Fakturace v čase mimořádných opatření: jedině online

author Daniel Beranek, 2020-04-28
Efektivn fakturace v home office

Mimořádná situace vyvolaná koronavirem COVID-19 ukázala mnohé. Ve světě byznysu a mezilidského styku zdůraznila zastaralost některých technologií a naopak ukázala užitečnost online řešení při udržování nezbytné sociální distance.

Czytaj całość

Shrnutí novinek za březen 2020

author Barbara, 2020-04-14

Dovolujeme si Vám představit novinky, které jsme do systému zavedli v březnu. Dnes píšeme hodně o importu a filtru kategorií, který se objevil v několika reportech. Více informací se dozvíte v následujícím článku.

Czytaj całość

COVID-19: přehled pomoci pro OSVČ a podnikatele

author Daniel Beranek, 2020-04-07
Koronavirus COVID-19

Mimořádná situace vyžaduje mimořádnou pozornost věnovanou nastartování byznysu. Stručně sumarizujeme formy pomoci pro podnikatele a OSVČ.

 

Czytaj całość

Březen: nejen přiznání k dani z příjmu z podnikání

author Daniel Beranek, 2020-03-03
Přiznání daně z příjmu

V březnu je třeba podat přiznání k dani z příjmu. Bohužel když upře na březen pozornost podnikatel, naskáče těch povinností víc. Dramaticky víc. Skoro to vypadá, že březen je měsícem byrokracie.

Czytaj całość

12