Shrnutí novinek za květen 2020

author Barbara, 2020-06-12

Po měsíci jsme tady zase - s novinkami, které se nám podařilo v průběhu května do BitFaktury zaimplementovat. Snad Vám nové funkce udělají radost a zase o něco zjednoduší Vaši každodenní práci.

Czytaj całość

Kouzlo skladové evidence

author Daniel Beranek, 2020-06-10
Skladová evidence chrání podnik před chaosem skladů

Skladová evidence možná nezní jako nejlepší zábava na páteční večer, ale každopádně to je spolehlivý parťák na každý pracovní den. Zajistí řízení skladových zásob, obstará evidenci zboží a jeho pohybů, poskytne data pro fakturaci, management i prodej. A to vše okamžitě a online – pokud má podobu robustního řešení.

Czytaj całość

Shrnutí novinek za duben 2020

author Barbara, 2020-05-17

Několik dnů v dubnu již máme za sebou, proto bychom Vám rádi shrnuli novinky, které jsme do systému zavedli v minulém měsíci.

Czytaj całość

Fakturace v čase mimořádných opatření: jedině online

author Daniel Beranek, 2020-04-28
Efektivn fakturace v home office

Mimořádná situace vyvolaná koronavirem COVID-19 ukázala mnohé. Ve světě byznysu a mezilidského styku zdůraznila zastaralost některých technologií a naopak ukázala užitečnost online řešení při udržování nezbytné sociální distance.

Czytaj całość

Shrnutí novinek za březen 2020

author Barbara, 2020-04-14

Dovolujeme si Vám představit novinky, které jsme do systému zavedli v březnu. Dnes píšeme hodně o importu a filtru kategorií, který se objevil v několika reportech. Více informací se dozvíte v následujícím článku.

Czytaj całość

COVID-19: přehled pomoci pro OSVČ a podnikatele

author Daniel Beranek, 2020-04-07
Koronavirus COVID-19

Mimořádná situace vyžaduje mimořádnou pozornost věnovanou nastartování byznysu. Stručně sumarizujeme formy pomoci pro podnikatele a OSVČ.

 

Czytaj całość

Březen: nejen přiznání k dani z příjmu z podnikání

author Daniel Beranek, 2020-03-03
Přiznání daně z příjmu

V březnu je třeba podat přiznání k dani z příjmu. Bohužel když upře na březen pozornost podnikatel, naskáče těch povinností víc. Dramaticky víc. Skoro to vypadá, že březen je měsícem byrokracie.

Czytaj całość

Jak se vyhnout chybám v číslování faktur? Jak je napravit?

author Daniel Beranek, 2020-02-26
Číslování fakturČíslování faktur: jak eliminovat a napravit chyby?

Daňové zákony vyžadují, aby faktury vydané v průběhu jednoho účetního roku plnily posloupnost číselné řady a následovaly jedna za druhou. Každému, kdo už nějaký čtvrtek podniká, se podařilo rozličnými způsoby do číselných řad zasáhnout. Jak takovou situaci zachránit – a ještě lépe – jak jí předcházet?

Czytaj całość

EAN na faktuře: zpracování a přebírka v řádu minut

author Daniel Beranek, 2020-02-19
Čarové kódy urychlují vystavČarové kódy urychlují vystavení i zpracování fakturení i zpracování faktur

Čárové kódy vznikly, aby zjednodušily a automatizovaly cestu od výrobce až ke spotřebiteli. Své poslání plní na výbornou, a proto jsou dnes na každém produktu. Několik míst zbytečně trpí absencí EAN kódů. A to přesto, že je jejich implementace triviální. Čím vším mohou EANy přispět fakturaci a vztahu s odběrateli obecně?

Czytaj całość

Shrnutí novinek za říjen-prosinec 2019

author Barbara, 2020-01-16

Přicházíme s přehledem novinek, které jsme do BitFaktury zavedli v posledních měsících.  V článku jsme shromáždili nejdůležitější změny a vylepšení. Přejeme vám příjemné čtení a následné využití možností, které nabízíme :)

 

Czytaj całość

12