Integrace s GoPay

Propojte se s platební bránou GoPay snadno a rychle!

Díky integraci z GoPay zaplatíte za svoje předplatné v BitFaktuře. Můžete si také nakonfigurovat přimo na Vámi vystavené faktuře tlačítko "Prodej on-line".

Vyzkoušet zdarma

BitFaktura + GoPay

Integrace BitFaktura s GoPay vytváří snadno použitelný systém, který vám dává plnou kontrolu nad vašimi platbami.

Díky GoPay získáte až o 10 % více konverzí oproti běžnému platebnímu řešení. Nastavte si platební bránu v Nastavení účtu BitFaktury, tlačítko "Prodej on-line" se Vám zobrazí přímo na vystavené faktuře.

Ve všech tarifech máte možnost využít integraci s GoPay, která umožní zákazníkům zaplatit pomocí odkazu na faktuře. Po zaplacení faktury dojde k automatickému spárování platby s fakturou a informace o zaplacení se zobrazí i na přehledu.

Výhody

 • Větší efektivita

  Stačí vám jeden obchodní účet, ve kterém se staráte o všechny vaše příchozí platby. Můžete si tam nastavit frekvenci vyúčtování, sledovat platební historii, a spoustu dalších věcí.

 • Vyplácení plateb

  Přesouvání plateb z vašeho obchodního účtu na ten bankovní lze nastavit v měsíční frekvenci, týdenní nebo denní.

 • Možnosti plateb

  Kromě široké palety platebních metod se vám budou hodit i další, sofistikovanější funkce, jako pravidelné strhávání plateb, možnost platbu blokovat, atd.

Proces

Podívejte se jak snadné je importovat faktury z BitFaktury do Pohody!

 • Krok 1

  Pro aktivaci je potřeba uzavřít smlouvu s GoPay. Pokud ji nemáte, vyplňte nejdříve žádost a poté v si v Nastavení > Nastavení účtu > Bankovní platby, a Automatické platby aktivujte Online platby.

 • Krok 2

  Po uzavření smlouvy s GoPay v Nastavení > Online Platby > GoPay vyplníte údaje, které Vám poskytne GoPay: GoID, ClientID, ClientSecret.

 • Krok 3

  Placení přes GoPay můžete povolit pro všechny faktury. Po zaplacení faktury dojde k automatickému spárování platby s fakturou a informace o zaplacení se zobrazí i na přehledu plateb.

Podívejte se na naše další integrace

Integrace Pohody s BitFakturou je nejen pohodlná, ale je také součástí většího ekosystému, který umožňuje zefektivnit účetní procesy. BitFaktura také nabízí automatické propojování plateb. V reálném čase jsou transakce okamžitě propojeny s vystavenými fakturami a označeny jako zaplacené. Díky tomu lze celý účetní proces dokladů provádět přes BitFakturu.

Ověřte si možnosti BitFaktury!

Vyzkoušet zdarma na 30 dní. Žádné instalační poplatky ani dlouhodobé závazky.

Vyzkoušet zdarma