BitFaktura - skladový program

Spravujte sklady a produkty jednoduše
díky skladovému programu BitFaktura.cz


Více než 10 000 firem používá náš skladový program

Co získám díky skladovému programu Bitfaktura.cz?

Všechny typy dokladů: »

Díky skladovému programu BitFaktura můžete generovat následující skladové doklady: příjmový doklad, výdajový doklad, příjem výrobků, interní výdej, meziskladový přesun, rezervace, objednávka zboží a inventarizace. Získáte rovněž možnost automatického generování příjmových a výdajových dokladů na základě faktur.

feature1
 

Správa uživatelů a oprávnění »

Při správě skladového programu můžete zakládat účty pro své spolupracovníky nebo poskytovat přístup pracovníkům účetní kanceláře. Uživatelé s omezeným přístupem mohou např. jen nahlížet a průběžné zaúčtovávat objevující se nové doklady.

feature1
 

Reporty k výrobkům a skladům »

Využijte vyčerpávající reporty prezentující stavy skladových zásob: množství, průměrný prodej, celkový prodej, množství a hodnotu prodaných nebo zakoupených výrobků nebo přehledy podle nákupní ceny a množství za dané období podle kupních cen.

feature1
 

Správa více skladů »

I když máte pouze jeden účet, můžete se stát majitelem nekonečné skladovací plochy pro své výrobky. Vytvoření jednoho nebo několika skladů a jejich správa jsou velice jednoduché - skladový systém se naučíte používat během chvilky.

feature1