Integrace s Pohodou

Importujte faktury z BitFaktury do Pohody!

Náš integrační modul konvertuje faktury z BitFaktury do Pohody a trvá to jenom chvíli!

Vyzkoušet zdarma

BitFaktura + Pohoda

“Export faktur do účetního programu využíváme každý měsíc. Díky němu šetříme čas a peníze. Naše účetní kancelář si faktury vystavené v BitFaktuře jednoduše do Pohody nahraje a nemusí je pracně přepisovat.”

Alena

Pokud Vy nebo Vaše účetní používáte účetní program Pohoda, všechny faktury vystavené v BitFaktuře nyní můžete jednoduše do tohoto účetního programu vyexportovat.

Vaše účetní kancelář tak má možnost bez pracného přepisování importovat faktury vystavené v BitFaktuře přímo do svého systému.
Propojení automaticky přenáší všechny vydané faktury které vzniknou v BitFaktuře, do účetního systému Pohoda. Přenáší doklady vystavené ve všech nastavených měnách.

Výhody

 • Úspora času

  Doklady nemusíte pracně nahrávat do účetního systému, import uděláte na dva kliknutí.

 • Automatizace procesu

  Automatizace procesu mezi účetním systémem Pohoda a BitFakturou vám ulehčí podnikání. Budete růst bez zbytečných brzd a časových ztrát.

 • Úspora nákladů

  Manuální zadávání vyžaduje čas. Čas jsou peníze. A s rostoucím objemem to platí dvojnásob.

Proces

Podívejte se jak snadné je importovat faktury z BitFaktury do Pohody!

 • Krok 1

  Přejděte do záložky Přijmy > Faktury > označte dokumenty, které si přejete vyexportovat (export můžete udělat za dané období např. za předešlý měsíc)

 • Krok 2

  V pravém horním rohu klikněte na tlačitko Export/Tisk a zvolte Export do účetního programu Pohoda.

 • Krok 3

  V Pohodě vyberte Soubor/Datová komunikace povelem XML import/export. Spustí se průvodce, ve kterém vyberte stažený export z BitFaktury. Nakonec se zobrazí výsledek zpracování.

Podívejte se na naše další integrace

Integrace Pohody s BitFakturou je nejen pohodlná, ale je také součástí většího ekosystému, který umožňuje zefektivnit účetní procesy. BitFaktura také nabízí automatické propojování plateb. V reálném čase jsou transakce okamžitě propojeny s vystavenými fakturami a označeny jako zaplacené. Díky tomu lze celý účetní proces dokladů provádět přes BitFakturu.

Ověřte si možnosti BitFaktury!

Testujte zdarma po dobu 30 dnů. Žádné zřizovací poplatky ani dlouhodobé závazky.

Vyzkoušet zdarma