Integrace a rozšíření k BitFaktura.cz

 

Jste-li autorem podobné integrace, nebo by jste chtěli nabídnout své služby založené na integraci s BitFaktura.cz prostřednictvím naší aplikace -   kontaktujte nás, přidáme Vaše služby/rozšíření na tyto stránky.

Platby

GoPay

GoPay je předním českým poskytovatelem platební brány. GoPay poskytuje svým zákazníkům 55 platebních metod včetně online platby kartou a online bankovních převodů. Služeb GoPay můžete využít mezi jinými u předplatného za Váš účet na BitFaktuře. S GoPay můžete také v BitFaktuře nakonfigurovat možnost "Prodej on-line", tlačítkem "Zaplatit on-line".

Zjistěte více

paypal

Na BitFaktura.cz získají produkty, které mají označenou a s PayPal skonfigurovanou možnost "Prodej on-line", tlačítko "Zaplatit on-line". Díky tomu mohou zákazníci rychlým způsobem zaplatit prostřednictvím platební karty nebo zústatku na PayPal, který je možné doplňovat převodem z bankovního účtu nebo jiného účtu PayPal.

Zjistěte více

PayU

PayU je jedním z předních poskytovatelů internetových plateb. PayU poskytuje možnost zaplatit kreditní kartou nebo bankovním převodem. Na Bitfaktura.cz získají produkty, které mají označenou a s PayU konfigurovanou možnost "Prodej on-line", tlačítko "Zaplatit on-line", díky němuž mohou zákazníci provádět platby prostřednictvím PayU.

Zjistěte více

braintree

Braintree je součástí oblíbeného poskytovatele finančních služeb PayPal, který umožňuje navazování a schvalování pravidelných plateb nebo předplatného. Vaši zákazníci nepotřebují účet na Braintree nebo PayPal, aby mohli systém využívat. Braintree obsluhuje již více než 40 zemí a 130 národních měn.

Zjistěte více

BitPay

BitPay BitPay je firma z Atlanty, která je nejoblíbenějším zpracovatelem plateb Bitcoin. Možnost placení Bitcoiny je komplementární s ostatními platebními metodami a týká se jak plateb za předplatné tarifů na Bitfaktura.cz, tak i způsobu úhrady dokladů vystavených prostřednictvím tohoto systému.

Zjistěte více

Stripe

Platební brána Stripe je původem z Ameriky. V roce 2020 začala své služby poskytovat také v České republice a nabídla tak českým obchodníkům mnoho nových zajímavých možností. Hlavní výhodou Stripe je jednoduché rozhraní, okamžitá registrace a ověření účtu. Bez zbytečných odkladů nebo složitých schvalovacích procesů.

Zjistěte více

Účetní systémy


pohoda

Pohoda POHODA je komplexní účetní a ekonomický software pro malé, střední a větší firmy z řad fyzických i právnických osob. Umožňuje vést účetnictví i daňovou evidenci a vyhoví plátcům i neplátcům DPH. Všechny faktury vystavené v BitFaktura.cz můžete nyní exportovat do Pohody.

Zjistěte více

 

Systemy księgowe

raks

RAKS to zintegrowany program do zarządzania przedsiębiorstwem, w tym: magazynem, produkcją, CRM i innymi. Dzięki opcji eksportu możesz szybko i bezbłędnie zaimportować Twoje dane do programu księgowego RAKS w raporcie KPiR (mała księgowość).

Dowiedz się więcej

optima

Comarch ERP Optima (dawniej CDN Optima) składa się ze zintegrowanych modułów obsługujących różne obszary działalności przedsiębiorstwa. Wszystkie faktury wystawione w Fakturownia.pl możesz eksportować i importować pomiędzy programami.

Dowiedz się więcej

rewizor

Insert Rewizor GT to system finansowo-księgowy ułatwiający prowadzenie pełnej księgowości. Integracja pozwala na zaimportowanie do Rewizora faktur oraz kontrahentów stworzonych w Fakturowni.

 

Dowiedz się więcej

E-commerce

PrestaShop

PrestaShop je více než 3 500 modulů a šablon vytvořených pro tvorbu personalizovaných internetových obchodů. Díky integraci s BitFaktura.cz vystavujete profesionální účetní doklady přímo ze svého internetového obchodu!

Selly Shop

Selly Shop Selly Shop je pokročilá platforma internetových obchodů s balíčkem nástrojů pro spravování internetového byznysu. Selly je určeno pro všechny firmy, které hledají internetový obchod s možností individuálního rozšiřování.

cscart

CS-Cart je populárním nástrojem pro prodej online. Rozšíření na CS-Cart a Multi-Vendo umožňuje fakturaci přímo z objednávek.

Zjistěte více

Ostatní

rails gem

Gem pro integraci s aplikacemi připravenými v Ruby on Rails umožňují snadnou integraci funkcí BitFaktura.cz s libovolnou aplikací napsanou v jazyce Ruby on Rails.

Zjistěte více

php library

Knihovna PHP , která umožňuje rychlou integraci populárních služeb BitFaktura.cz s aplikacemi napsanými v PHP a využívá API BitFaktura.cz.

Zjistěte více

100%x200

Vložka umožňuje automatické vystavování faktur na základě dat z platební brány, definování sazeb DPH, odesílání faktur na adresu zákazníka.

Zjistěte více

Banky

mbank

mBank je největší virtuální bankou (elektronické bankovnictví). Integrace s Bitfaktura.cz umožňuje importování plateb od Vašich zákazníků díky použití exportu plateb.

Bank Millennium

Bank Millennium nabízí své služby prostřednictvím sítě poboček, internetového, telefonického a mobilního bankovnictví individuálním zákazníkům i mikrofirmám, ale také malým, středním či velkým firmám v rámci segmentu Firemního bankovnictví.

Raiffeisen Polbank

Raiffeisen Polbank Raiffeisen nabízí vlastníkům účtů možnost provádění transakcí prostřednictvím moderního telefonního zákaznického centra či systémů elektronického bankovnictví.BNP Paribas

BNP Paribas BNP Paribas nabízí individuálním zákazníkům spořící a investiční produkty i širokou škálu úvěrů, na druhou stranu firmám poskytuje řešení v oblasti financování činnosti na polském i mezinárodním trhu.

Fio Banka

Fio banka je českou bankou zaměřenou na investice do cenných papírů a poskytování běžných bankovních služeb bez poplatků. Malým a středním investorům zprostředkovává obchody s cennými papíry na burzách v České republice, USA, Polsku, Maďarsku, Německu a na Slovensku.

Moneta Money Bank

MONETA Money Bank (dříve GE Money Bank a GE Capital Bank) je stabilní českou bankou, která více než 20 let poskytuje kvalitní a dostupné bankovní služby občanům, živnostníkům, podnikům a státní správě.


Komerční banka, a. s. (KB) je bankovní instituce působící na českém kapitálovém trhu z většiny vlastněná francouzskou finanční skupinou Société Générale. Jedná se o akciovou společnost a její akcie jsou obchodovatelné na Pražské burze. Komerční banka poskytuje finanční produktya služby pro občany, podnikatele, malé i velké podniky a státní správu.V Česku obsluhuje přibližně 1,7 milionu zákazníků.

CRM

Sugester

Sugester se intuitivní program, díky němuž si můžete naplánovat efektivní fungování své firmy: vytvoříte seznam zákazníků, kontaktujete je, ale můžete naplánovat i jednotlivé úkoly a změřit dobu jejich realizace. Díky integraci s BitFaktura.cz se Vaše zákaznická databáze v CRM Sugester průběžně synchronizuje s databází na BitFaktura.cz.

Sugester

Pipedrive je CRM systém pro malé týmy. Vizuální přehled prodeje, nastavitelné přehledy a externí integrace patří mezi nejdůležitější funkce Pipedrive, které zefektivňují práci prodejního týmu. Integrace je provedena prostřednictvím platformy c-534 io. c-534.io

Zjistěte více