Integrace a rozšíření k BitFaktura.cz

 

Jste-li autorem podobné integrace, nebo by jste chtěli nabídnout své služby založené na integraci s BitFaktura.cz prostřednictvím naší aplikace -   kontaktujte nás, přidáme Vaše služby/rozšíření na tyto stránky.

Platby

GoPay je předním českým poskytovatelem platební brány. GoPay poskytuje svým zákazníkům 55 platebních metod včetně online platby kartou a online bankovních převodů. Služeb GoPay můžete využít mezi jinými u předplatného za Váš účet na BitFaktuře. S GoPay můžete také v BitFaktuře nakonfigurovat možnost "Prodej on-line", tlačítkem "Zaplatit on-line".

Zjistěte více

Na BitFaktura.cz získají produkty, které mají označenou a s PayPal skonfigurovanou možnost "Prodej on-line", tlačítko "Zaplatit on-line". Díky tomu mohou zákazníci rychlým způsobem zaplatit prostřednictvím platební karty nebo zústatku na PayPal, který je možné doplňovat převodem z bankovního účtu nebo jiného účtu PayPal.

Zjistěte více

PayU je jedním z předních poskytovatelů internetových plateb. PayU poskytuje možnost zaplatit kreditní kartou nebo bankovním převodem. Na Bitfaktura.cz získají produkty, které mají označenou a s PayU konfigurovanou možnost "Prodej on-line", tlačítko "Zaplatit on-line", díky němuž mohou zákazníci provádět platby prostřednictvím PayU.

Zjistěte více

Braintree je součástí oblíbeného poskytovatele finančních služeb PayPal, který umožňuje navazování a schvalování pravidelných plateb nebo předplatného. Vaši zákazníci nepotřebují účet na Braintree nebo PayPal, aby mohli systém využívat. Braintree obsluhuje již více než 40 zemí a 130 národních měn.

Zjistěte více

BitPay BitPay je firma z Atlanty, která je nejoblíbenějším zpracovatelem plateb Bitcoin. Možnost placení Bitcoiny je komplementární s ostatními platebními metodami a týká se jak plateb za předplatné tarifů na Bitfaktura.cz, tak i způsobu úhrady dokladů vystavených prostřednictvím tohoto systému.

Zjistěte více

Platební brána Stripe je původem z Ameriky. V roce 2020 začala své služby poskytovat také v České republice a nabídla tak českým obchodníkům mnoho nových zajímavých možností. Hlavní výhodou Stripe je jednoduché rozhraní, okamžitá registrace a ověření účtu. Bez zbytečných odkladů nebo složitých schvalovacích procesů.

Zjistěte více

Banky

mBank je největší virtuální bankou (elektronické bankovnictví). Integrace s Bitfaktura.cz umožňuje importování plateb od Vašich zákazníků díky použití exportu plateb.

Bank Millennium nabízí své služby prostřednictvím sítě poboček, internetového, telefonického a mobilního bankovnictví individuálním zákazníkům i mikrofirmám, ale také malým, středním či velkým firmám v rámci segmentu Firemního bankovnictví.

Raiffeisen Raiffeisen nabízí vlastníkům účtů možnost provádění transakcí prostřednictvím moderního telefonního zákaznického centra či systémů elektronického bankovnictví.

BNP Paribas BNP Paribas nabízí individuálním zákazníkům spořící a investiční produkty i širokou škálu úvěrů, na druhou stranu firmám poskytuje řešení v oblasti financování činnosti na polském i mezinárodním trhu.

Fio banka je českou bankou zaměřenou na investice do cenných papírů a poskytování běžných bankovních služeb bez poplatků. Malým a středním investorům zprostředkovává obchody s cennými papíry na burzách v České republice, USA, Polsku, Maďarsku, Německu a na Slovensku.

MONETA Money Bank (dříve GE Money Bank a GE Capital Bank) je stabilní českou bankou, která více než 20 let poskytuje kvalitní a dostupné bankovní služby občanům, živnostníkům, podnikům a státní správě.

Československá obchodní banka, a. s. , známá pod zkratkou ČSOB, je bankovní instituce působící na českém a slovenském trhu finančních služeb. Poskytuje bankovní a další finanční služby fyzickým osobám, podnikatelským subjektům, korporátním a institucionálním klientům.

Komerční banka, a. s. (KB) je bankovní instituce působící na českém kapitálovém trhu z většiny vlastněná francouzskou finanční skupinou Société Générale. Jedná se o akciovou společnost a její akcie jsou obchodovatelné na Pražské burze. Komerční banka poskytuje finanční produktya služby pro občany, podnikatele, malé i velké podniky a státní správu.V Česku obsluhuje přibližně 1,7 milionu zákazníků.

Účetní systémy

Pohoda je komplexní účetní a ekonomický software pro malé, střední a větší firmy z řad fyzických i právnických osob. Umožňuje vést účetnictví i daňovou evidenci a vyhoví plátcům i neplátcům DPH. Všechny faktury vystavené v BitFaktura.cz můžete nyní exportovat do Pohody.

Zjistěte více

CRM

Sugester se intuitivní program, díky němuž si můžete naplánovat efektivní fungování své firmy: vytvoříte seznam zákazníků, kontaktujete je, ale můžete naplánovat i jednotlivé úkoly a změřit dobu jejich realizace. Díky integraci s BitFaktura.cz se Vaše zákaznická databáze v CRM Sugester průběžně synchronizuje s databází na BitFaktura.cz.