Podnikáte a nalezli jste svědomitého odborníka, kterému jste svěřili své účetnictví? Máte se svou účetní dobré vztahy? To je skvělé! Jediné, co Váš tým ještě potřebuje, je snadné a rychlé zpřístupnění dokladů. BitFaktura.cz Vám umožní sdílet doklady a hlášení bez nutnosti jejich odesílání a hlídání termínů.

 

Proč bych měl číst dále? 

Nyní ztrácíte velkou spoustu času nad tím, abyste mohli předat vyčerpávající finanční informace své účetní. Obzvláště stresující je to v období zvýšené aktivity jak podnikatelů, tak i účetních na konci účetního roku.

Vaši zákazníci Vám budou nesmírně vděční, jestliže jim nabídnete přístup k Vámi vedené dokumentaci na BitFaktura.cz, k níž budou mít přístup kdykoliv a odkudkoliv.

Okamžité výhody pocítíte ihned, jakmile obdržíte také okamžitý přístup k fakturám Vašich zákazníků a osvobodíte je od nutnosti zasílání dokumentace každý měsíc.

 

Oprávnění zákazníka

Přemýšlíte nad tím, co bude moci vidět Váš zákazník, jakmile získá přístup k účtu? Nahlédněte do poradce.

Přejděte do nastavení jeho účtu a v záložce Uživatelé nastavte uživatelské údaje (jeho e-mailovou adresu a heslo) a práva v systému. Má-li mít nový uživatel přístup pouze k určité pobočce, zvolte: Uživatel - Oprávnění pouze pro. Má-li mít možnost libovolně spravovat účet na BitFaktura.cz, přiřaďte mu oprávnění Administrátor.

 


 

Jak přidat firmu zákazníka k účtu na BitFaktura.cz

Není nic jednoduššího! Pro přidání firmy zákazníka na BitFaktura.cz se přihlaste do systému - novou firmu přidáte v hlavním menu.

Pro každou firmu je možné vytvořit uživatele, který bude mít přístup pouze ke svým údajům. Hlavní uživatel (např. účetní kancelář) bude mít přístup k fakturám a hlášením všech firem. Po každém přidání firmy jí můžete spravovat pomocí stejného přihlašovacího jména a hesla a přepínat se mezi nimi pomocí horního menu.


 

Jestliže nejste účetní

Jestliže nejste účetní, ale sami využíváte služeb účetní kanceláře, pak se bezpodmínečně seznamte s nabídkou zpřístupnění konta účetní zcela zdarma.

 

 

Dokonalé, jen... kolik to stojí

Nový, sjednocený ceník BitFaktura.cz pro Účetní kanceláře Vám umožní využívat ze všech dostupných funkcí standardních účtů společně s neomezenými možnostmi přidávání zákazníků.

 

 

 

 

Funkce pro účetní kanceláře

Funkce  od 1799 Kč* / rok
Počet obsluhovaných firem / zákazníků ceník
Další firma / účet Vašeho zákazníka ceník
Přidávání a uchovávání skenů výdajových dokladů  
Export do účetních programů   
Firmy se mohou přihlašovat do programu z Vašich internetových stránek.   
Reporty pro jednotlivé firmy a hromadné reporty   
Každá firma má přístup ke svým fakturám (samostatný uživatel)
 

*cena platí pro 10 kont zákaznických rozšířených účtů maximálně u balíčku Standard. Pro obsluhu většího počtu účtů kontaktujte zákaznickou linku. Dokoupení 10 účtů stojí 1199 Kč bez DPH.

 

Ceník pro účetní kanceláře 

Počet obsluhovaných účtů   od 1 799 Kč* / rok
10 účtů 1 799 Kč 
20 účtů 2 999 Kč
30 účtů 4 199 Kč
40 účtů 5 099 Kč
50 účtů 6 579 Kč 
100 účtů 11 399 Kč

Chcete, aby se Vaše účetní kancelář objevila mezi našimi partnery?


Napište nám: info@bitfaktura.cz