Slevový program

Doporučte BitFakturu a získejte slevu

Vy i váš známý, kterému doporučíte BitFakturu, získáte 20% slevu na naše předplatné.

Vyzkoušet zdarma

Jak funguje Program Doporučte BitFakturu?

 1. Zahájení Programu

  Slevový program lze aktivovat na jakémkoli účtu bitfaktura.cz včetně účtu Micro (bezplatného účtu). V nabídce Nastavení > Nastavení účtu naleznete záložku Doporučte BitFakturu. Systém vám vytvoří jedinečný odkaz na doporučení, který můžete poslat svým známým zadáním jejich e-mailové adresy v okně Doporučte BitFakturu a klepnutím na tlačítko Doporučit. Pokud přítel využije vaše doporučení, systém si jej zaznamená a jeho stav si budete moci kdykoli zkontrolovat po přihlášení do BitFaktury.

 2. Výhody pro Doporučujícího

  Chcete začít používat BitFakturu zdarma? Není nic jednoduššího! Kontaktujte pár přátel, kteří společně s vámi budou fakturovat jednodušeji, rychleji, ekologičtěji a úsporněji. Každá další osoba, která se díky vám připojí k zákazníkům BitFaktury, znamená pro vás další slevu!

 3. Výhody pro známé

  Každý známý, kterého pozvete, aby si vyzkoušel BitFakturu, získá výhodu plnohodnotné zkušební verze, která je zdarma. Získáte také slevu 20% na jakýkoli vybraný plán předplatného. A to nemluvíme o výhodách jednoduché elektronické fakturace :)

 4. Jak se doporučuje?

  Máte pozitivní zkušenost s používáním BitFaktury? Řekněte o tom svým známým. Doporučit ji můžete v jakékoli formě, podstatné je předat svůj odkaz na doporučení novým lidem. Podělte se o své dojmy a výhody, kterých jste si všimli, a o jedinečnou slevu :)
  Jak oslovit přátele a jednoduše sdílet odkaz? Použijte šablonu e-mailu vytvořenou v BitFaktuře a pošlete ji přátelům nebo použijte ještě jednodušší způsob. Nyní můžete jediným kliknutím doporučit BitFakturu a sdílet odkaz zveřejněním na Facebooku, Twitteru, Google+ nebo LinkedIn!

  Můžete také vložit speciální banner s odkazem na své internetové stránky nebo blog!

 5. Jak zkontrolovat stav Doporučení?

  V nabídce Nastavení > Nastavení účtu naleznete záložku Doporučte BitFakturu. Zde můžete vytvářet nová doporučení a zkontrolovat stav těch, která jste již realizovali. Program Doporučte BitFakturu zobrazuje dva možné stavy: Počet vytvořených účtů a Počet zaplacených účtů.
  Počet vytvořených účtů ukazuje, v kolika případech se vám podařilo přesvědčit vašeho známého, aby začal používat BitFakturu a že právě běží jeho zkušební období. Vytvořením účtu se pro vás nezvyšuje počet bezplatných měsíců a nelze jej uplatnit ve formě slevy.

 6. Množství doporučení, ale kde je háček?

  Jenže... žádný v tom není! Slevový program Doporučte BitFakturu vám opravdu umožní používat BitFakturu zdarma díky vašim doporučením. Každé zaplacené doporučení znamená pro vás 20% slevy z aktuálního plánu předplatného nebo libovolného jiného vybraného plánu*, který budete využívat - bez poplatků a výjimek :) Pokud seženete 6 lidí, kteří si na vaše doporučení založí účet na BitFaktuře a zakoupí si jakoukoli službu se slevou 20%, budete moci používat po celý rok BitFakturu zdarma!

  *Neplatí u předplatného pro účetní kanceláře

Doporučte BitFakturu známým, získejte slevu a fakturujte zdarma!

Přejděte na svůj účet na BitFaktuře a aktivujte si partnerský program.

Aktivovat si partnerský program