ul { margin:0; }
ZPŘÍSTUPŇOVÁNÍ DOKUMENTŮ

Pohodlnější komunikace s účetním

Podnikáte a sehnali jste si spolehlivého účetního? Nyní potřebujete pouze snadný a rychlý způsob, jak sdílet dokumenty.

Vyzkoušet zdarma

Neztrácejte čas předáváním dokumentů

Ušetřete drahocenný čas při předávání finančních údajů účetnímu. Je to důležité zejména v obdobích horečné aktivity, například na konci účetního roku. Poskytněte svému účetnímu přístup k záznamům v BitFaktuře a ihned čerpejte výhody, které mu umožní soustředit se na přínosnou práci pro vaši společnost!

Jak sdílet účet v Bitfaktuře s účetní kanceláří?

Není nic jednoduššího! Chcete-li pozvat účetního, aby s vámi sdílel dokumenty, přihlaste se do BitFaktury a přejděte na kartu Nastavení. Postupujte podle jednoduchých pokynů v návodu. Odteď bude moci účetní pouze prohlížet dokumenty a reporty na vašem účtu na BitFaktuře. A co když se vaše cesty rozejdou? Vždy máte možnost odstranit daný přístup – můžete také přidat nového účetního.

  • Pravomoci účetního

    Zajímá vás, co váš účetní uvidí po získání přístupu k vašemu účtu? Přejděte do tipů, kde se dozvíte více o přístupu k dokumentům jen pro čtení.

    Prejdite do tipov
  • Pokud jste sami účetní

    Pokud jste sami účetními, připravili jsme pro vás lákavou nabídku!

    Dozvědět se více

Mám zájem! Jenže... kolik to stojí?

Zpřístupnění účtu v BitFaktuře účetní kanceláři nepředstavuje žádné dodatečné náklady! Účetnímu můžete poskytnout přístup jako uživateli v rámci balíčku, který jste si předplatili.

Nový jednodušší způsob sdílení účetních dokladů

Přejděte na svůj účet v BitFaktuře a udělte přístup svému účetnímu.

Udělení přístupu účetnímu