White Label
pro SaaS

Doplňte svoji službu o elektronickou fakturaci

Vytváříte software, který zpřístupňujete v modelu B2B? Chceme Vám nabídnout rozšíření Vašich služeb o možnost vystavování faktur online. Přímo z Vašeho systému.

Bitfaktura je jednoduchý fakturační systém, kterému důvěřuje více než 500 000 podnikatelů na celém světě. Nástroj kombinuje funkce fakturace, správy skladu a jednoduchého reportingu.

Co můžete získat díky integraci s BitFakturou?

tick

Možnost vystavování elektronických faktur přímo z Vaší aplikace

tick

Funkce systému BitFaktura, které si vyberete

tick

Vlastní partnerský účet na BitFaktuře

tick

Fakturace pod Vaší doménou

tick

Vlastní vzhled aplikace pro fakturaci

tick

Možnost objednání implementace nových funkcí do fakturačního systému dle Vašich potřeb

tick

Možnost představení Vaši aktivity na webu BitFaktury

Příklady


img

Rezervační systém

Poskytujete svým klientům systém rezervačních služeb? Bez ohledu na to, zda se jedná o hotelové rezervace, rezervace v kosmetických salonech nebo v restauraci, musí Váš klient vystavit fakturu nebo potvrzení o poskytnuté službě. O kolik jednodušší by to bylo, kdyby rezervační systém umožňoval nejen objednat si službu, ale také ji vyúčtovat! A toto můžete svým zákazníkům nabídnout díky spolupráci s BitFakturou. Podívejte se na příklad, jak to může fungovat..

Prodejní systém

Umožňujete svým uživatelům prodávat různé produkty? Online kurzy, ručně vyráběné šperky nebo třeba dropshipping? Fakturace transakce bez nutnosti přechodu na jiný program jistě usnadní práci Vašim klientům a ještě více se připoutají k Vašemu systému. Nejcennější jsou koneckonců komplexní řešení.

img
img

Systém na podporu konkrétního odvětví

Vytváříte systém pro pojišťovací agentury, správce nemovitostí nebo možná jiné odvětví, které svou každodenní práci zakládá na Vašem nástroji? Obohatit aplikaci o fakturaci je skvělý nápad! Svým zákazníkům nejen zrychlíte práci, ale také získáte jejich spokojenost, což se s největší pravděpodobností promítne do kladných názorů na Vaše řešení.

Jiné systémy SaaS

Bez ohledu na to, jakou službu poskytujete - pokud si myslíte, že její doplnění o možnost vystavování dokumentů online zvýší Vaši konkurenceschopnost na trhu, kontaktujte nás! Rádi si promluvíme o tom, jak může BitFaktura přidat Vašemu nástroji na atraktivitě. Podívejte se na příklad, jak to může fungovat..

img

Funkce Bitfaktury, díky nimž bude Vaše nabídka atraktivnější.

Mnoho typů dokumentů k vystavení
Mimo jiné: faktury, proforma faktury, zálohové a konečné faktury, opravné daňové doklady, faktury v cizí měně, účty, účtenky, skladové dokumenty, objednávky, účetní poznámky, import služeb.

Všechny měny a více než 30 jazyků
Vaši klienti budou moci snadno zpracovávat měnové transakce, vystavovat dvojjazyčné faktury a převádět ceny produktů a služeb podle kurzu zvolené banky.

Automatické platby a stavy plateb
Rychlá platba za produkty a služby je především úspora času, ale také spokojenost s efektivní transakcí. Díky BitFaktuře budou Vaši uživatelé moci přijímat automatické platby přímo z úrovně faktury.

Reporty
Dohled nad finančními daty je klíčovým problémem každého podniku. Grafy a transparentní finanční zprávy umožní klientům mít přehled o situaci ve své společnosti. Rozhodování o dalším vývoji podnikání bude pak jednodušší.


Kontaktujte nás


Máte zájem o přidání fakturace na Vaši platformu SaaS? Nebo se nás chcete zeptat na podrobnosti takové spolupráce? Napište nám!