Využívejte BitFakturu zdarma!

Osoba, které doporučíte BitFakturu, dostane 20% slevu,
Vy si zase bezplatně prodloužíte svůj tarif o dva měsíce.

fakturownia za darmo Aktivujte si doporučení u svého účtu »

Řekněte o BitFaktura.cz svým známým a začněte systém využívat bezplatně.

Jak to funguje 

Program Doporuč BitFaktura.cz umožňuje získávat bezplatné měsíce výměnou za doporučení. Tyto bezplatné měsíce pak můžete využít na libovolně vybrané služby na BitFaktura.cz. Známí, kterým Bitfaktura.cz doporučíte, získají 20% slevu! Chcete-li místo slevy raději prodloužení tarifu - poskytneme Vám i tuto možnost.

 
feature1
 

BitFaktura zdarma

Chcete začít používat BitFaktura.cz zdarma? Není nic jednoduššího! Stačí jen získat několik známých, kteří společně s vámi vymění klasické fakturování za jednodušší, rychlejší, úspornější a ekologičtější řešení. 

feature1
 

Jak doporučovat

Máte dobré zkušenosti s používáním systému BitFaktura.cz? Řekněte o tom známým. Doporučovat můžete jakkoliv, důležité je jen to, abyste Váš unikátní doporučovací kód předali novým osobám.

feature1

JE TO JEDNODUCHÉ! DOPORUČTE BITFAKTURU A FAKTURUJTE ZDARMA!


Aktivujte si doporučení u svého účtu »

 
 

Jak funguje program Doporuč BitFakturu?

 

Spuštění Programu

Program Doporučit BitFakturu Vám umožňuje získávat slevy, které můžete následně využít pro libovolně vybrané služby na BitFaktura.cz. Realizovaná doporučení můžete také využít na bezplatné prodloužení účtu. Program Doporučit BitFakturu můžete aktivovat u kteréhokoliv účtu BitFaktura.cz, včetně účtu Micro (bezplatného). V menu Nastavení - Nastavení účtu naleznete záložku Doporučit BitFakturu. Systém vygeneruje Váš individuální kód, který zašlete svým známým po vložení jejich e-mailové adresy do políčka Doporučit BitFakturu, poté klikněte na tlačítko Doporučit. Jestliže Váš známý takového doporučení využije, systém to zaznamená a jeho status si budete moci zkontrolovat kdykoliv po přihlášení na BitFaktura.cz.

 

Výhody pro doporučující stranu

Chcete začít používat BitFakturu zdarma? Není nic jednoduššího! Stačí jen získat několik známých, kteří společně s vámi vymění klasické fakturování za jednodušší, rychlejší, úspornější a ekologičtější řešení. Každá další osoba, která se díky Vám připojí mezi zákazníky BitFaktura.cz, znamená další bezplatné měsíce nebo slevy pro Vás! 

 

Výhody pro známé

Každý známý, kterého pozvete, aby si vyzkoušel práci s BitFaktura.cz, může využít plnohodnotnou zkušební dobu zdarma. Získá také 20% slevu na každý zvolený tarif. Nemluvě o výhodách, které plynou ze snadného používání e-faktur.

 

Jak doporučovat?

Máte dobré zkušenosti s používáním systému BitFaktura.cz? Řekněte o tom známým. Doporučovat můžete jakkoliv, důležité je jen to, abyste Váš unikátní doporučovací kód předali novým osobám. Zmiňte se o svých zjištěních, vyhodách, které jste pocítili či o výjimečných slevách. :) Jak můžete nejrychleji oslovit své známé a bezchybně jim předat svůj unikátní kód? Využijte e-mailovou šablonu vygenerovanou na BitFaktura.cz a zašlete ji svým známým nebo použijte ještě jednodušší cestu. Nyní můžete jediným kliknutím doporučit BitFaktura.cz a předat svůj kód zveřejněním na Facebooku, Twitteru, Google+ nebo LinkedIn!

 

 

Můžete také zveřejnit speciální banner s odkazem na své stránky nebo blog!

 

 

 

Jak si ověřit stav Doporučení?

V menu Nastavení - Nastavení účtu naleznete záložku Doporučte Bitfaktura.cz. Zde můžete předávat nová doporučení, ale také si ověřovat stav již odeslaných doporučení. Program Doporučte Bitfaktura.cz zobrazuje dva možné stavy: Množství založených účtů a počet zaplacených účtů. 

Množství založených účtů představuje počet případů, kdy se Vám podařilo přesvědčit známého, aby využil služeb BitFaktura.cz a momentálně trvá jeho zkušební období. Založení účtu automaticky neznamená navýšení počtu bezplatných měsíců pro Vás a nemůže být realizováno formou slevy. 

 

Počet doporučení, kde je tedy háček?

Takže... žádný háček v tom není! Program Doporučit BitFaktura.cz Vám opravdu umožní využívat BitFaktura.cz zcela zdarma díky Vašim doporučením. Každé zaplacené doporučení znamená 2 měsíce gratis pro Vás a to u dosavadního nebo jakéhokoliv jiného programu, který využijete - bez poplatků a výjimek! :) Získáte-li 6 osob, které si na základě Vašeho doporučení založí účet na BitFaktura.cz a zakoupí si libovolnou službu se slevou 20%, budete používat systém BitFaktura.cz po celý rok zdarma! A to není konečná výhra. Každý další známý, který splní výše stanovené podmínky, znamená další dva měsíce zdarma nebo slevu pro Vás.

 
Jak využívat BitFaktura.cz zdarma?

Využití bezplatných měsíců je zcela jednoduché. Ve chvíli, kdy se status Vašeho doporučení změní na zaplacený, v menu Nastavení - Nastavení účtu - Doporučit BitFaktura.cz obdržíte příslušnou informaci a počet měsíců, o něž bude prodloužen Váš účet i slevě, kterou můžete využít. Prodloužení se provádí automaticky, když zvolíte prodloužení účtu. Automatické využití slevy nastane při prodloužení účtu v novém zúčtovacím období.

 

JE TO JEDNODUCHÉ! DOPORUČTE BITFAKTURA.CZ A FAKTURUJTE ZDARMA!


Přejděte ke svému účtu na BitFaktura.cz a aktivujte Partnerský program »