Mezinárodní faktury na BitFaktura.cz 

Snadný tok dokladů mezi Vámi a zákazníky po celém světě   

Vyzkoušejte nyní »
Polská verze
Anglická (UK) verze
Anglická (US) verze
Francouzská verze
Česká verze
Německá verze
Španělská verze
 

Faktury ve 29 jazycích:

 • angielski UK
  anglicky UK
  niemiecki
  německy
  francuski
  francouzsky
  hiszpański
  španělsky
  włoski
  italsky
  rosyjski
  rusky
 • polski
  polsky
  rumuński
  rumunsky
  szwedzki
  švédsky
  węgierski
  maďarsky
  angielski
  anglicky
  chiński
  čínsky
 • czeski
  česky
  grecki
  řecky
  holenderski
  holandsky
  Łotewski
  lotyšsky
  portugalski
  portugalsky
  słowacki
  slovensky
 • turecki
  turecky
  albański
  albánsky
  arabski
  arabsky
  chorwacki
  chorvacky
  estoński
  estonsky
  gruziński
  gruzínsky
 • litewski
  litevsky
  perski
  persky
  chorwacki - Bośnia i Hercegowina
  chorvacky
  słoweński
  slovinsky
  ukraiński
  ukraiński

  ?

  Potřebujete jiný jazyk? Kontaktujte nás.
 


 

 

Posílejte faktury do celého světa!


Zaregistrujte se »

 

Co získám, když budu vystavovat mezinárodní faktury na BitFaktura.cz?

DokLADY DO 30 sekund

Na BitFaktura.cz vystavujete velmi snadno příjmové i výdajové doklady s DPH i bez DPH. Uložené údaje zákazníků i výrobků či služeb můžete na fakturu zadat do několika sekund. Jednou zadaný jazyk, měna, typ platby se budou automaticky zadávat na formuláři vystavovaného dokladu. Poskytujeme Vám nástroj, díky němuž vystavíte a odešlete doklad zákazníkovi již za 30 sekund!

DATABÁZE

Všechny údaje, které zadáte do systému, jsou bezpečně uchovávány na cloudovém uložišti a Vy k nim máte přístup z jakéhokoliv zařízení a odkudkoliv na světě. Na základě archivovaných dokladů vygenerujete přehledné sestavy a rychle se zorientujete v tom, jak vypadá finanční situace Vaší firmy. Navíc můžete velice snadným způsobem poskytnout přístup do systému Vaší účetní a nestarat se tak o včasné dodávání dokladů. 

personalizoVANÉ DOKLADY

Jelikož pečujeme o totožnost každé firmy, usnadňujeme Vám přizpůsobení vzhledu faktury Vašim potřebám. Nabízíme sedm šablon, které můžete střídavě používat. Bez ohledu na to, kterou šablonu si zvolíte, můžete jednoduchým způsobem umístit na vystavovaný doklad logo i razítko Vaší firmy. Chcete si zvolit barvu sloupců a textů na dokladech? Takovou možnost Vám rovněž poskytujeme. 

Dvojjazyčná fakturace

V souladu s předpisy týkajícími se Knihy příjmů a výdajů, musí být účetní doklad vystaven v českém jazyce a proto BitFaktura.cz umožňuje vystavování dvojjazyčných faktur. Díky funkci dvojjazyčné fakturace ukážete svůj profesionální přístup k obchodu, jelikož svému obchodnímu partnerovi předložíte doklad v jeho rodném jazyce. Současně budete mít k dispozici doklad v českém jazyce, jelikož o tuto verzi dokladu Vás mohou požádat úředníci v případě kontroly.

 

Více typů dokumentů 

BitFaktura.cz Vám poskytuje kompletní sadu nástrojů nezbytných pro realizaci zahraničních transakcí. Kromě faktury v systému vystavíte rovněž takové dokumenty, jako jsou mj. zálohová faktura, opravný daňový doklad, faktura ze zpětným zatížením, WNT, WDT. Navíc ověříte registrací IČ obchodního partnera v databázi.

 

Různé daňové sazby

BitFaktura.cz umožňuje samostatné nastavování sazby DPH pro Vámi vybrané státy a pro konkrétní zboží, služby týkající se zemědělství nebo zboží a služby spadající do standardních sazeb DPH. Navíc budete-li vystavovat doklad v cizí měně, získáte i právními předpisy požadovaný přepočet hodnoty DPH na CZK.

 

 


Nejen dokonalý překlad

Ideální mezinárodní faktura je taková, která ideálním způsobem odráží standardy dané země. Na BitFaktura.cz věnujeme zvláštní pozornost každému detailu, díky čemuž si můžete být jisti tím, že Vámi vystavené doklady zcela odpovídají platným standardům.

Arabská faktura

V souladu se zásadami arabské gramatiky jsou položky na faktuře zapisovány směrem z pravé strany k levé.

Faktura Eng US/ British EN:

BitFaktura.cz zavedla několik detailů, které odlišují britskou fakturu od americké: označení předmětu faktury, data a celkové částky. 

Francouzská faktura

Faktury jsou přizpůsobeny právním standardům: francouzská, v souladu s požadavky má název i adresu výstavce v patičce.