Pomocí BitFaktura.cz můžete vystavovat faktury ve všech měnách světa, které budou přepočteny podle libovolně zadaného kurzu, kurzu Národní banky nebo Centrální evropské banky.

V případě vystavování zahraničních faktur existuje možnost zobrazování popisů v polském, anglickém, španělském, francouzském, německém, italském, holandském, ruském, českém, chorvatském, slovenském, slovinském, maďarském, estonském, řeckém, čínském, tureckém, perském, arabském, albánském a lotyšském jazyce. 

Doklady mohou být tištěny v libovolné kombinace dostupných jazyků. Kombinace na dokladech mohou být dvojjazyčné - česko-anglické, česko-německé, česko-francouzské apod.

Náš program pro on-line faktury umožňuje volný a snadný tok dokladů mezi Vámi a Vašimi zákazníky, bez ohledu na to, zda se nachází v Evropě nebo v jakékoliv jiné zemi. 

Pečujeme o to, aby každá faktura odrážela standard faktur, který je platný v dané zemi. 

 

Mnoho měn

Při vystavování dokladu je možné zvolit jinou měnu, než je CZK. Systém uzpůsobuje formátování částek podle specifik dané měny.

 

Aplikace umožňuje vystavování dokladů v polském, anglickém, francouzském, ruském, španělském, italském a německém jazyce (rovněž z popisy: česko-anglické, česko-německé, česko-francouzské, česko-polské, česko-italské, česko-ruské a v jakékoliv jiné kombinaci těchto jazyků).