HodinyRychlá faktura 

 BitFaktura.cz je navržena tak, aby zřídka používané funkce nezastiňovaly ty důležitější. Důležitá políčka jsou umisťována na tom správném místě, abyste je nemuseli hledat a jednou zadané údaje jsou dále systémem intuitivně nabízeny při vystavování dalších podobných dokladů.

Fakturační program umožňuje zadávání částek netto nebo brutto - ostatní částky jsou ihned vypočteny automaticky.  

Momentálně je v systému možné vystavovat následující doklady: faktura, proforma faktura, zálohové a koncové faktury, valutové faktury, faktury se zpětným zatížením, MP faktury, RR faktury, faktury marže, opravné faktury, dobropisy, účty, paragony, KP, KW, objednávky, WNT, WDT, účetní avíza, interní doklady, import služeb, vlastní neúčetní doklad, jiné faktury.

Program pro vystavování faktur, který navhujeme, umožňuje pohodlné spravování účetní dokumentace - kdykoliv je možné kterýkoliv dokument vytisknout nebo vystavit obdobnou fakturu, jedná-li se o cyklicky prodávané služby či výrobky. 

Automaticky generovaná pořadová čísla dokladů

Při tvorbě nových faktur systém automaticky přiděluje pořadová čísla a aktuální datum vystavení. 

Údaje zákazníka

Jakmile do programu jednou zadáme údaje nějaké firmy - při vystavování další faktury pro tohoto zákazníka systém sám napovídá jeho údaje. 

Program umožňuje zvolit si libovolnou sazbu DPH pro různé výrobky, jakož i nabízí řadu možných jednotek. 

Dynamické generování

Bez ohledu na to, které údaje zadáváme jako první, systém automaticky a průběžně přepočítává ostatní položky daného dokladu.

Rychlá faktura